Ranč v sedle

Nabízíme > Vyjížďky na koních

Vyjížďky na koních do přírody

POZOR - DŮLEŽITÉ INFO : 

Lidičkové mílí zlatí, jelikož a protož se na ranči blíží porody našich 3 kobylek které již šoupají pupíky o futra, přerušuji nabídku služeb do konce července . . . více info na 776 595 650 nebo monika@rancvsedle.cz. děkuji za pochopení a v létě opět jako na koni

 

ve dvou různých lokalitách (Vlčková, Držková)

Vyjížďky nejen pro jednotlivce, ale i pro skupinku čtyř - pěti osob. Vyjížďku vede zkušený instruktor. Délka vyjížďky od jedné hodiny až po celodenní výlet. Vyjížďku si můžete spojit s opékáním, s návštěvou pohostinství nebo koupaliště.

Na vyjížďky pro Vás máme 6 kvalitních a hodných koní :

  1. Sunny Black Mane
  2. Glorify Gun
  3. Sendy Dunnits Blood
  4. Chelsy Dunnit Star
  5. Sally

Všechny naše koně jsou pravidelně očkované, odčervené, a žádný z nich nemá zdravotní problémy (možno ověřit ve zdravotních průkazkách).

Nahlásit neaktuální obsah

Lokalita VLČKOVÁ

Nabízíme vyjížďky do přírody v okolí obce Vlčková, která se nachází v chráněné krajinné oblasti Hostýnských vrchů. Zde se dají vyjížďky zpestřit návštěvou hradu Lukov, či rekreační oblasti Rusava. Lze zde kombinovat mnoho druhů tras, takže se stereotypu u nás nedočkáte.

V obci dále můžete navštívit kemp s přírodním koupalištěm, houpačkami a průlezkami, nebo Bowling, který se nachází uprostřed obce v nekuřácké hospůdce, a na hlavní křižovatce si můžete po vyčerpávajícím dni dát něco dobrého v Hospůdce pod Rablinů.

Výjezd z adresy : Vlčková 83, 763 19 KAŠAVA

Ve dnech : Dle objednávek

 

Můžete vyjet jen na hodinku, pokud si ale na sebe uděláte dostatek času, můžete vyjet třeba i na celý den. V případě zájmu je možno vyjížďku spojit buď s návštěvou pohostinství, anebo, pro větší dobrodruhy, s opékáním v přírodě.

Každopádně v okolní přírodě opět nabijete baterky ;o), které se tak rychle vybíjejí.
Každé roční období Vás dokáže nadchnout ale i mile překvapit.

Nezaskočí nás ani zima, která nešetří množstvím sněhu.
Okolní přírody a klidu je tu na rozdávání, a ještě zbude na ostatní.  A ze všeho nejlepší je, si tu baladu užít z koňského hřbetu JEDINĚ u nás, na Ranči v Sedle.

Nahlásit neaktuální obsah
Už jste u nás jeli na koni?
Ano
 
51% (15422)
Ne
 
45% (13632)
Kterého našeho koníka máte nejraději...?
 
9% (8972)
 
9% (8213)
 
8% (7908)
 
8% (7770)
 
8% (7540)
 
8% (7904)
 
9% (8233)
 
8% (7914)
 
8% (7808)
 
8% (7714)
 
8% (7610)
 
8% (7599)