Odkazy, které by Vás mohly zaujmout

www.rancutuffa.cz

 

Nahlásit neaktuální obsah

Ranč v sedle

Koně na ranči > Sendy Dunnits Blood

Sendy Dunnits Blood

Kobylka Sendy se narodila v naší stáji 1.6.2008. Sendy je ve vlastnictví p. Černé stejně jako Skipíno. Máma této kobylky se jmenovala Turn Josie, byla to importovaná QH kobylka z kanady, která nám dala celkém 5 nádherných hříbátek, bohužel nešťastnou náhodou o jedno z nich přišla :(. Otcem Sendy je PURE DUNNIT STAR. Takže na ranči má spopusty sourozenců (Sunny, Chelsy, Amy a další.)


Kobylka se v zimě 2010/2011 obsedala u pana Vokouna, během roku 2011 se se Sendy dále pracovalo a již v roce 2012 posbírala různá umístění na westernových závodech (typu "D" a "C") v disciplínách Trail, Pleasure, Horsmanship.

V roce 2012 byla poprvé připuštěna QH hřebcem JGB Jackie Bee Quade.

Nahlásit neaktuální obsah
Už jste u nás jeli na koni?
 
50% (400315)
 
49% (391573)
Kterého našeho koníka máte nejraději...?
Sunny Black Mane
 
9% (201172)
Elisabet Billy Bar
 
8% (195417)
Glorify Gun
 
8% (195055)
Chelsy Dunnit Star
 
8% (192991)
Sendy Dunnits Blood
 
8% (194139)
Sally
 
8% (193744)
Jimmy Jap Frackles
 
8% (194446)
Ziggie alias Ťuťa
 
8% (192739)
Cassidy
 
8% (193513)
Coni
 
8% (190439)
Spike
 
8% (191191)
Brůťa
 
8% (190148)