Odkazy, které by Vás mohly zaujmout

www.rancutuffa.cz

 

Nahlásit neaktuální obsah

Ranč v sedle

Dixi

 

Dixi jsme koupili v únoru 2009 ze stáje kousek za Přerovem. Od této doby se u nás maximálně aklimatizovala, začala být takový závisláček na Dereśce, kterou jsme zakoupili taktéž v únoru.

Dixi je bezpůvodový koník. Víme jen, že její mamča je Haflinger a otec Český teplokrevník. Ona sama ještě hříbátko neměla.

Dixi vyniká skvělým přístupem k dětem a dokonce i postiženým. Její krok, když veze dítě je maximálně opatrný a bezpečný. Jsme rádi, že je dalším hodným koněm naší stáje.

V předchozí stáji byla ježděna Anglickým stylem a ráda skákala. U nás jezdí prozatím pod westernem.

Je fakt že nám trošku zlenivěla a přibrala na váze.

Nahlásit neaktuální obsah
Už jste u nás jeli na koni?
Ano
 
51% (410300)
Ne
 
49% (398276)
Kterého našeho koníka máte nejraději...?
 
9% (207167)
 
8% (201314)
 
8% (200881)
 
8% (198927)
 
8% (200044)
 
8% (199579)
 
8% (200179)
 
8% (196255)
 
8% (199474)
 
8% (193996)
 
8% (197126)
 
8% (193607)